Zastanawiasz się jak aktywnie i ciekawie spędzić dzień z rodziną lub znajomymi? Wszystkie popularne atrakcje takie jak wesołe miasteczko, kino, kręgle czy gokarty już przerobiliście i chcecie spróbować czegoś nowego? Dmuchane centrum rozrywki to świetna zabawa dla dzieci i dla dorosłych, która z pewnością spodoba się każdemu.

Dmuchane centrum rozrywki
wizualizacja dmuchanego centrum rozrywki, który możemy dla Ciebie przygotować

Czy dmuchane centrum rozrywki to zabawa tylko dla dzieci?

Miejsca wypełnione po brzegi dmuchańcami kojarzą nam się głównie z zabawą dla dzieci. Nic dziwnego, ponieważ tradycyjne parki rozrywki zwykle wprowadzają ograniczenia wiekowe, jeśli chodzi o korzystanie z takich atrakcji.  Jednak w dzisiejszych czasach, takie myślenie to tylko stereotyp, od którego odbiegają nowoczesne dmuchane centra rozrywki. Jest to zabawa dla całej rodziny. Jednym z elementów najchętniej wykorzystywanych są gry interaktywne, z których korzystać można zarówno w pojedynkę, jak i samodzielnie. Odrobina wprowadzonej rywalizacji doda kolejnej dawki pozytywnej energii. Przykładem takiej zabawy w dmuchanym centrum rozrywki jest m.in:

  • Snajper – polegający na uderzaniu różnymi przedmiotami (np. piłką czy piankowymi strzałkami) w randomowo zaświecające się panele świetlne. Jest to nie tylko atrakcja dająca dużo frajdy, ale także wymagająca dużej sprawności fizycznej i doskonaląca celność ruchu.
  • Refleks – polegający na łapaniu kolorowych świateł, pojawiających się na dotykowych panelach. Każde „złapane” światło, w wybranym przez siebie kolorze, to punkt. Można zmierzyć się samodzielnie z system lub grać drużynowo. Sprawdź swoją spostrzegawczość i zręczność rywalizując z innymi oraz samym sobą ustalając kolejne rekordy.

To tylko przykład interaktywnych gier, które dmuchane centrum rozrywki może zaproponować. Zazwyczaj jest ich znacznie więcej, a zabawa może trwać w najlepsze przez wiele godzin! Im więcej ciekawych atrakcji zapewnimy użytkownikom dmuchanego centrum rozrywki tym większą mamy pewność, że będą do niego wracać. Z pewnością każdy z użytkowników chętnie sprawdzi swoje możliwości podczas pokonywania kolejnych atrakcji i poprawiania swoich dotychczasowych wyników. W ofercie wyposażenia dmuchanego centrum rozrywki jak i parku z dmuchańcami producenci mają przygotowaną szeroką gamę atrakcji.

Chcesz otworzyć dmuchane centrum rozrywki? Skontaktuj się z nami i poznaj więcej naszych produktów!