Eliminator (wipe out) to jedna z najciekawszych i najchętniej wykorzystywanych atrakcji w dmuchanych parkach rozrywki oraz w znanych wszystkim parkach trampolin. Uwielbiają ją dzieci i dorośli. Skąd jego fenomen?

Jak działa Wipe Out?

Eliminator to gra, w której główną rolę odgrywają dwa, ogromne, stale kręcące się ramiona. Polega ona na naprzemiennym przeskakiwaniu nad ramionami i pochylaniu się pod nimi. Jeśli upadniesz – przegrywasz! Ten kto najdłużej utrzyma pion zostaje zwycięzcą!

Wipe Out jest dmuchańcem, którego zasady działania opierają się na rywalizacji i to właśnie dlatego, jest tak chętnie używany przez odwiedzających wszelkiego rodzaju miejsca rozrywki. Kto nie lubi od czasu do czasu powalczyć z przyjaciółmi czy rodziną i zmierzyć się w ciekawej konkurencji? Gwarantujemy, że wybierając Eliminator, jako jedną z atrakcji w Twoim dmuchanym parku rozrywki, nie odpędzisz się od Klientów chętnych stanąć ze sobą w szranki!

Eliminator

Dlaczego warto wybrać Wipe Out?

Oczywiście dodatkowym plusem tej rozrywki jest fakt, że wspomaga kondycję, rozwija sprawność fizyczną i pozwala na rozładowanie nadmiaru energii. Stres, zmęczenie, rozdrażnienie… Wipe Out to lek na wszystkie te dolegliwości! Z pewnością po kilku minutach walki wyjdziesz zmęczony, ale za to z uśmiechem na ustach i czystą głową.

Jest to atrakcja dla dzieci i dla dorosłych, więc bawić może się każdy.

Dlaczego nasz produkt?

ELIMINATOR, KTÓRY CI PROPONUJEMY  TO POLSKA PRODUKCJA, WYKONANA Z BEZPIECZNYCH, WYTRZYMAŁYCH MATERIAŁÓW. ZAWIERA ON WSZELKIE NIEZBĘDNE CERTYFIKATY, DLATEGO MOŻE BYĆ BEZ PRZESZKÓD UŻYWANY. DODATKOWO WIPE OUT POSIADA JAPOŃSKI SYSTEM STEROWANIA, KTÓRY POZWALA NA ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM (WŁĄCZANIE, WYŁĄCZANIE, KIERUNEK I SZYBKOŚĆ OBROTU RAMION, ITD.)

Wybierz Wipe Out jako swoją atrakcję w dmuchanym parku rozrywki czy parku trampolin, a z pewnością nie pożałujesz!