Zastanawiasz się jakie atrakcje powinny znaleźć się w Twoim dmuchanym parku rozrywki? Snajper to z pewnością coś czego nie możesz przegapić!

Z czym kojarzy ci się nazwa „snajper”? Z pewnością z celnością, bystrością wzroku i trafianiem do celu. Dokładnie na tym oparto tę atrakcję!

Na czym to polega?

Snajper to gra polegająca na uderzaniu piłkami w kolorowe panele, które w randomowy sposób zaświecają się na ścianie. To świetna zabawa, ponieważ można grać w nią drużynowo lub indywidualnie. Wystarczy wybrać kolor (lub przydzielić kolor każdej z drużyn) i kopać piłkę tak, by trafić w panel świecący się na odpowiednią barwę! Jeśli uderzysz w kolor przeciwnika – to on zyska punkt. Grając indywidualnie skupić się musisz na zdobyciu jak największej ilości punktów i nie uderzeniu w kolor przeciwny. Opis nic ci nie mówi? Poniżej zobaczysz filmy, które pokazują jak dokładnie działa atrakcja.

Snajper to niejedyna atrakcja w jaką można wyposażyć dmuchane parki rozrywki, ale z pewnością jedna z najciekawszych.

Snajper – dla dzieci i dla dorosłych

Snajper to jedna z ulubionych atrakcji w dmuchanych parkach rozrywki, ponieważ świetnie sprawdza się wśród dzieci, jak i wśród dorosłych! Naszą realizację gry znajdziesz w świetnym dmuchanym Parku Go Air we Wrocławiu. Zapraszamy do odwiedzenia!