W jaki sposób zagospodarować przestrzeń za pomocą dmuchanego centrum rozrywki

Dmuchane centrum rozrywki to nic innego jak wielopowierzchniowa przestrzeń w ramach, której umieszcza się wiele atrakcji różnego gatunku. Różnorodność atrakcji umieszczonych w dmuchanym centrum rozrywki ograniczona jest jedynie wyobraźnią projektantów i oczekiwaniami pomysłodawcy. Naszym zadaniem jest zadbać o to, by pomysł klienta przenieść na rzeczywisty projekt. 

Miejsca takie jak dmuchane parki wyposażone są w szeroką ofertę atrakcji, które przyciągają grupy klientów w różnym wieku, od szkolnych wycieczek po rodziny z dziećmi. W centrum znajdą się również atrakcje, dla użytkowników, którzy zdecydowali się przyjść indywidualnie. Wyposażenie nie powinno ograniczać się jedynie do klasycznych dmuchańców. Powinno zostać uatrakcyjnione innymi elementami jak na przykład gry interaktywne czy elementy dodatkowe, do których należą między innymi ścianka wspinaczkowa czy tyrolka. Odpowiednio dobrany zestaw atrakcji zapewni rozrywkę nie tylko dzieciom, ale również osobam dorosłym. To miejsce, w którym każdy znajdzie atrakcję dla siebie, a powierzchnia dmuchanego centrum rozrywki pomieści setki zgromadzonych wokół atrakcji osób. 

Dmuchane centrum rozrywki może stać się częścią już stworzonego kompleksu jak na przykład:

  • park trampolin, w połączeniu z dmuchanymi atrakcjami może okazać się najpopularniejszą formą rozrywki,
  • centrum wypoczynkowe, dmuchany park może stać się ogromnym atrybutem dla wieku miejsc tego typu,
  • hala sportowa, dmuchane centrum może stać się alternatywą, dla klasycznych dyscyplin sportowych
  • centrum rozrywki

Połączenie dmuchanego centrum rozrywki z innym obiektem gwarantuje dotarcie do jeszcze szerszego grona zainteresowanych tą formą rozrywki osób. Szersze grono zainteresowanych to niejedyna korzyść wynikająca z połączenia parku.

Dmuchane centrum rozrywki możemy potraktować również jako indywidualny obiekt, wystarczy, że posiadamy zadaszoną przestrzeń. Zadaszona przestrzeń pozwala na całoroczne korzystanie z obiektu, na funkcjonowanie parku nie mają wpływu warunki atmosferyczne czy rodzaj sezonu. Do posiadanej przestrzeni dowolnie dopasujemy projekt dmuchanego centrum rozrywki. Projekty można modyfikować i uatrakcyjniać zgodnie z potrzebami klientów.

Jeśli masz pomysł na zagospodarowanie posiadanej przestrzeni lub wiesz, że rodzaj posiadanego przez Ciebie miejsca idealnie pasuje na stworzenie dmuchanego centrum rozrywki to skontaktuj się z nami w celu poznania oferty i otrzymaj od naszych specjalistów wiele ważnych wskazówek.